Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Виховання казкою: “Сальна свічка”

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

10 березня завідуюча науково-методичним відділом ОБЮ Ія Валеріївна Отверченко провела другий тренінг “Виховання казкою: я пізнаю себе” для співробітників Миколаївського державного комплексу соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Цього разу темою заняття було збереження психічного здоров'я працюючої людини та забезпечення максимально комфортного самопочуття на робочому місці. Основою тренінгу стала казка Г.-Х. Андерсена “Сальна свічка”.


Насамперед Ія Валеріївна розкрила значення поняття “професійного вигорання”, детально охарактеризувала основні симптоми даного явища:  фізичні, інтелектуальні, емоційні, соціальні і поведінкові.

Сюжет казки “Сальна свічка”, яку прочитали та проаналізували учасники заняття, став яскравою ілюстрацією негативних змін психологічний стану людини за наявності дисбалансу між її емоційним станом та робочим ритмом.

Вправи на пізнання себе як особистості, що знаходиться на певному життєвому та професійному етапі, на уміння працювати в колективі і зниження емоціональної напруги в групі, запропоновані учасникам тренінгу, є дуже корисними, особливо для стабілізації емоційного стану, зняття напруги після робочого дня.

Підсумовуючи заняття, всі учасники дійшли висновку, що слід мислити позитивно, радіти кожному дню та моменту життя, адже вони неповторні.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.