Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Суверенна моя Україна!

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

З нагоди національного свята — Дня Соборності України — в обласній бібліотеці для юнацтва пройшов урок єднання “Суверенна моя Україна!” 21 січня до бібліотеки завітали студенти Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв, а 22 січня — учні Миколаївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату №4 Миколаївської обласної ради.


Ведучі розповіли присутнім про особливий день нашої історії — 22 січня 1919 року, коли Директорія УНР проголосила Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки: “…Віднині воєдино зливаються століттями відірвані одна від одної частини єдиної України, ЗУНР (Галичина, Буковина і Угорська Україна) і Наддніпрянська Велика Україна. Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України. Віднині є єдина незалежна Українська Народна Республіка. Віднині українській народ, увільнений могутнім поривом своїх власних сил, має змогу з’єднати всі спроби своїх синів для утворення нероздільної, незалежної української держави на добро й щастя робочого люду”. Враховуючи велике політичне та історичне значення цієї події, з 1999 року 22 січня в Україні відзначається День Соборності.


Хлопці та дівчата з хвилюванням переглянули відеокліп на пісню “Благослови” у виконанні Алли Івашиної. Молодь залюбки взяли участь у флеш-мобі “Україна Єдина” (чи англійською “United Ukraine”), яку організував Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій та Всеукраїнська молодіжна громадська організація “Батьківщина молода”.

Студенти та учні ознайомилися з цікавими виданнями, представленими на книжковій виставці “Україна неповторна, єдина, свята...”

На завершення зустрічі бібліотекарі ще раз привітали молодь зі святом та нагадали, що саме в їхніх руках майбутнє України, саме від них залежить, якою буде наша держава. А держава, як і родина, має бути дружною, сильною, здоровою, щасливою.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.