Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Пам'яті учасників Революції гідності: «Ти на моїм серцю лежав...»

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

17 лютого в обласній бібліотеці для юнацтва вшанували подвиг учасників Революції гідності. В рамках програми патріотичного виховання “Духом сильна Україна” пройшов урок самовідданості “Ти на моїм серцю лежав...”, на який завітали учні Миколаївського професійного ліцею сфери послуг.Указом Президента України №69/2015 “Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні” в Україні встановлено День Героїв Небесної Сотні, який відзначається щорічно 20 лютого.


Ведучі, бібліотекарі відділу краєзнавства та соціокультурної діяльності, наголосили, що День Героїв Небесної Сотні — це свято мужності українського народу, день свободи та рівноправ'я, день боротьби за краще майбутнє. Майдан став символом боротьби, символом утвердження прагнень до європейських цінностей у споконвічно європейській державі.


За цю боротьбу, свободу й оновлення країни заплачено страшну ціну: свої життя віддали найкращі. І більшість з них — молоді, сильні, ті, що лише починали жити. Саме про це документальний фільм “Небесна Сотня Євромайдану — герої не вмирають...”, продемонстрований на заході. Молодь схвильовано слухала пісню “Пливе кача по Тисині” — неофіційний гімн, присвячений учасникам Революції гідності, що увійшли в історію під назвою “Небесна сотня”.

На книжковій виставці “Небесна Сотня у вирій полетіла” була представлена література про мужніх незламних українців та їх побратимів інших національностей, чиї душі уже на небесах.
…Як крила ангела, злітаючи назад,
Небесна сотня в вирій полетіла...


Молодь долучилася до флеш-мобу у пам'ять про загиблих під час Революції гідності, започаткованому цьогоріч українцями, що проживають у Франції. Хлопці і дівчата фотографувалися з плакатом із хештегом #Maїdan, щоб показати, що пам'ятають про події на Майдані дворічної давнини, що Герої Небесної сотні не вмирають, а живуть у нашій пам'яті.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.