Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Тренінг по підготовці юних екскурсоводів

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

12 квітня в обласній бібліотеці для юнацтва відбувся тренінг по підготовці юних екскурсоводів, у якому взяли участь студенти Миколаївського будівельного коледжу КНУБА. Навчання пройшло в рамках проекту «Молодіжне екскурсійне бюро», співорганізаторами якого є громадська організація «Жіночі Ініціативи та Демократія» і Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва.
Тренінг по підготовці юних екскурсоводів


Проводили тренінг учні Миколаївського професійного ліцею сфери послуг разом з викладачем Панченею Наталією Юріївною. Куратори розповіли майбутнім миколаївським гідам про загальні поняття екскурсії, методику і техніку її проведення.

Учасників тренінгу поділили на дві команди. Кожна отримала завдання розробити маршрут екскурсії по заданій темі, обрати об'єкти та визначити час. Студенти виконали завдання та захистили маршрути екскурсій. Далі хлопці і дівчата розповіли, з якою метою прийшли на навчання. Як виявилося, молодь бажає отримати нові знання, зокрема, з історії рідного міста, оволодіти ораторським мистецтвом та методикою проведення екскурсій.

Власним досвідом проведення екскурсій з учасниками тренінгу поділився  відомий історик-краєзнавець Ігор Германович Топоров. Він розповів багато цікавих фактів з історії Миколаєва, котрі неодмінно стануть у пригоді майбутнім гідам.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.