Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Я – патріот!»

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

Державною бібліотекою України для юнацтва підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу творчих робіт «Я – патріот!», на який було надіслано 91 роботу з 17 регіонів України. За результатами Всеукраїнського конкурсу відібрано журі 31 роботу. Серед переможців є і наші юні землячки: Юліана Шмарговська і Ірина Федоренко.

Конкурс відбувався за чотирма номінаціями. Перший обласний тур цього конкурсу проводився  з 5 лютого по 25 березня, відбірковий (другий) тур — у Києві.


В обласному турі взяли участь учні Першої української гімназії ім. М. Аркаса, студенти вищих навчальних закладів Миколаєва, юнаки і дівчата — читачі 14 ЦБС області. На розгляд журі була представлена 71 робота.

До складу Журі ввійшли: Наталія Іванова, директор Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва; Віра Марущак, член обласних організацій Національних спілок письменників і журналістів України, лауреат обласної премії імені М.Аркаса; Руслан Рибалко, сотник козацтва, суддя обласної організації МГО “Козацтво Запорозьке”; Ярослав Індиков, депутат обласної Ради; Наталія Драгуновська, завідуюча відділом інформації, маркетингу і менеджменту.

При визначенні переможців враховувалися:  оригінальність подання, власне бачення, новизна та змістовність викладеного матеріалу, творчий підхід до оформлення роботи.

Дуже важко було членам журі визначити найкращі роботи, адже за умовами конкурсу, до Києва треба було відіслати лише дві. Після досконалого вивчення, перечитування робіт, визнаних іншими членами журі кращими, гарячих спорів і дебатів, журі вирішило дати шанс ще  двом конкурсантам і надіслати 4 роботи до Києва — по одній у кожній номінації.

Таким чином, на обласному рівні переможцями стали:

 

  • Пишна Яна, учениця 10 класу Доманівської зош №2 у номінації “Мово — душа народу” за роботу “З любов'ю до рідної мови”;
  • Шмарговська Юліана, учениця 10 класу Доманівської зош №1 у номінації “Збережи минуле заради майбутнього”;
  • Федоренко Ірина, студентка ПАЛ №16 м. Нової Одеси у номінації “Від родини — до Батьківщини” за роботу “Душа мого народу — рушники, барвінками і мальвами зігріта”;
  • Даниленко Ірина, учениця Доманівської зош №2 за роботу “Вірю в щасливу долю своєї землі!”.
Вітаємо переможців (їх роботи дивіться в меню «Інформаційно-ресурсний центр для молоді», рубрика Конкурсні роботи).

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.