Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Урок гордості “Вони захищають наше майбутнє”

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

6 грудня, з нагоди святкування Дня Збройних сил України, бібліотекарі за вже сталою традицією вирішили перевірити, чи готові хлопці Миколаївщини служити в армії.

Бібліотекар Андрій Алієв зробив невеличкий екскурс в історію формування української армії, її перемог і досягнень, наголосив, що народ України прагне жити в мирі та дружбі з усіма державами світу, але, як показують події останніх трьох років, саме сильна армія — основа і гарант нашої державності і незалежності.


Урок гордості “Вони захищають наше майбутнє”

 

Хлопці з Миколаївського професійного суднобудівного ліцею імені Героя Радянського Союзу В. О. Гречишникова прибули до “воєнкомату”, який в цей день знаходився в бібліотеці, щоб пройти комісію з “відбору до армії”. Команди ліцеїстів “Кухарята” та “Слюсарята” змагалися з армреслінгу, віджималися, малювали, чистили картоплю, складали паперові літачки, активно відповідали на запитання вікторини. Юнаки та їх вболівальниці переглянули  відеопрезентацію “Батьківщина — мати, умій за неї постояти”, ознайомилися з інтерактивною картою на сайті бібліотеки “2014 —... Герої Миколаївщини: пам'ятаймо!”, підбіркою періодичних видань “АТО — зона особливої уваги”, інформаційним куточком “Про військовий обов'язок і військову службу”.

На завершення заходу Андрій Алієв побажав хлопцям в майбутньому з честю виконати свій обов’язок перед Батьківщиною, нагадав про внесок Збройних сил України у розвиток міжнародного військового співробітництва: українські військові сьогодні забезпечують мир, спокій та злагоду в багатьох куточках планети. День Збройних сил України — це свято тих, хто відслужив в армії, і тих, хто зараз боронить нашу землю, це свято чоловіків і жінок, які обрали цю професію, це свято всього українського народу, який сьогодні як ніколи пишається своєю армією і підтримує її.

Здоров’я Вам і вірного плеча,
Скоріше ворога на Сході подолати.
За мир у храмах хай горить свіча,
Живим хай кожного діждеться в хаті мати.
Павло Мельник

Ми знаємо як складно вам бува і важко,
Ми знаємо, що доля ваша нелегка,
Але у вас мета найвища і прекрасна —
В руках у вас наш спокій й наше майбуття!
Світлана Пазиченко


Зі святом, і мирного неба над нашою країною! 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.