Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Школа комп'ютерного бійця: сучасні онлайн-месенджери

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

16 березня у відділі “Інтернет-центр” для учнів Школи комп'ютерного бійця відбувся тренінг “Сучасні онлайн-месенджери: Viber, WhatsApp, Telegram”

Бібліотекар Юлія Зедеряка розповіла молоді, що месенджер — це програма, мобільний додаток або веб-сервіс для миттєвого обміну повідомленнями. Сучасні месенджери вже стали повноцінними комунікаційними центрами, які, крім обміну повідомленнями, реалізують голосовий та відеозв'язок, обмін файлами, веб-конференції. Найпопулярніші месенджери — це Viber, WhatsApp, Telegram.

Viber дозволяє безкоштовно дзвонити, передавати безкоштовні текстові повідомлення, зображення, відео- та аудіоповідомлення через Wi-Fi і 3G своїм контактам, у яких теж встановлений Viber. Абоненти Viber ідентифікуються за номером телефону. Досить один раз відправити користувачеві повідомлення на його телефон і потім можна спілкуватися з ним по IP-телефонії через головний список контактів.

WhatsApp має багато переваг і може використовуватися практично на будь-яких сучасних телефонах: iPhone, Andriod, Windows Phone, BlackBerry та ін. Сервіс дозволяє пересилати текстові повідомлення, зображення, відео та аудіо, маючи лише доступ до Інтернету.

Telegram дозволяє обмінюватися текстовими повідомленнями та різноманітними файлами, зокрема графічними файлами та відеофайлами. Обліковий запис користувача прив'язуються до мобільного телефонного номера. Telegram дає можливість створювати груповий чат на кількість співрозмовників, що не перевищує 200 чоловік, а також секретний чат з підвищеним ступенем шифрування.

Учасники тренінгу, виконавши практичне завдання, обговорили  функціональність, надійність і безпечність месенджерів, якими вони користуються.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:

Вхід вільний: завітай у березні

  • Декада молодіжної книги
  • Бенефіс молодіжних стартапів “Нова генерація лідерів” / молодіжний простір SOS “Соціалізація. Освіта. Спілкування”
  • Постійно діюча книжкова виставка “Миколаївська земля — колиска літераторів-ювілярів”, Україна в огні 1917-1921 років: спроба державотворення” до Року Української революції, “NIPPON — країна, де минуле зустрічається з майбутнім”. Постійно діюча к/в “NIPPON — країна, де минуле зустрічається з майбутнім”, “Миколаївська книга: знак якості”, “Це щось новеньке!”. Книжкова виставка “Новітній злет українського театру” до Всесвітнього дня театру і до 125-річчя Леся Курбаса, “В комп'ютері — новини, в книзі — життя”
29
березня
<<< березень 2017 >>>
ПнВтСрЧтПтСбВс
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Единая страна!
.