Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Віртуальна мандрівка вулицею адміралів

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

16 березня в обласній бібліотеці для юнацтва учні Миколаївського професійного суднобудівного ліцею імені Героя Радянського Союзу В. О. Гречишникова здійснили інтерактивну краєзнавчу екскурсію вулицею Адміральською. Захід з циклу “Дитинство і сучасність рідного міста” відбувся у рамках краєзнавчої програми «Про минуле, в ім’я майбутнього”.


Ведучі, бібліотекарі відділу соціокультурної діяльності молоді, ознайомили присутніх з історією однієї з головних і найстаріших у місті вулиць — Адміральської.Учні погодилися, що це чи не найяскравіша вулиця Миколаєва, своєрідний музей під відкритим небом. Вони дізналися про історію Будинку флагманів та командирів, жіночої Маріїнської гімназії та Лютеранської кірхи. Повагу та захват викликала у юнаків постать адмірала О. С. Грейга, монумент якому височів на перехресті вулиць Адміральської і Соборної. Відкриттям для багатьох був той факт, що раніше зоопарк знаходився на Соборній площі і був приватним музеєм живої природи “Акваріум” М. П. Леонтовича. Цікавою архітектурною пам'яткою є Старофлотські казарми, де нині розташувався Миколаївський обласний краєзнавчий музей. Завершальним пунктом віртуальної екскурсії Адміральською стало славнозвісне Адміралтейство — нині будівля управління Миколаївського суднобудівного заводу ім. 61 Комунара. Не менш відомими є ворота заводу, які після реконструкції набули первісного вигляду. На них відновлено барельєфи міфологічних крилатих коней з риб'ячими хвостами. Ці ворота унікальні, єдині в Україні.Яскравим доповненням інтерактивної подорожі стала книжково-ілюстративна  виставка “Мій Миколаїв”.

 

 

 

 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:

Вхід вільний: завітай у січні

  • Постійно діюча тематичнаі полиця “Україна в огні 1917-1921 років: спроба державотворення”, “Німеччина: від знання культури до вивчення мови”, “Миколаївська книга: знак якості”, “Це щось новеньке!”, “Миколаївська земля — колиска літераторів-ювілярів”, “Бій під Крутами: відомі і невідомі сторінки”, “Соборна мати Україна — одна на всіх, як оберіг”
20
січня
<<< січень 2018 >>>
ПнВтСрЧтПтСбВс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Единая страна!
.