Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Учасники конкурсів — у Києві!

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

25 грудня за сприяння соціальних партнерів відбулася поїздка до м. Києва учасників обласних турів Всеукраїнських конкурсів “Я — патріот!” і “Україна — європейська держава”.Для них було організовано  екскурсії до Верховної Ради України та Представництва Європейської Комісії в Україні.


2010 року бібліотека розпочинає реалізацію нового проекту — обласної бібліотечної культурно-освітньої програми “Європейська світлиця”. Першим етапом стала екскурсія миколаївських підлітків Верховною Радою України. Юнаки і дівчата довідались про історію будівництва приміщення Верховної Ради, про її роботу, як найвищого законотворчого органу нашої держави. Цікаво, що будівля споруджена ще у 1936-1939 роках за проектом архітектора В.Г. Заболотного, який був удостоєний Державної премії СРСР. Будинок має 6 під'їздів та сполучається підземним тунелем з будинком, в якому розміщено служби Верховної Ради.

У центрі будівлі — восьмикутний сесійний зал, перекритий металево-скляним куполом. Плафон центрального вестибюлю розписаний на тему "Квітуча Україна". На стіні фойє 2-го поверху — полотно, що зображує колективний портрет державотворців України — осіб, які причетні до процесу утворення нової незалежної України.

 

Наступна зупинка була у Представництві Європейської Комісії в Україні. Учасники конкурсів зустрілися з керівником торгово-економічного відділу Ульріке Хауер, яка розповіла про роботу Представництва, про плани на майбутнє. Адже Європа — дивовижний континент з багатою історією,що простягається від Арктики на півночі до Середземного моря на півдні та від Атлантичного океану на заході до Азії на сході. Вихідці з Європи стали видатними науковцями, винахідниками, художниками та композиторами, відомими артистам та спортсменами.
 Учасники миколаївської делегації — юнаки і дівчата з Радсадівського пришкільного інтернату, с. Степового Миколаївського району, с. Троїцьке Новоодеського району отримали подарунки у Верховній Раді і Представництві Європейської Комісії в Україні.

Враження юнаків і дівчат — незабутні, а Миколаївська обласна бібліотека щиро вдячна соціальним партнерам програми “Європейська світлиця” — особисто Роману Забзалюку і Ярославу Індикову — за підтримку активної і талановитої молоді.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.