Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Веселись, грай та читати не забувай

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Літо з бібліотекою триває. В МОБЮ щодня проходять цікаві та різноманітні заходи для вихованців пришкільних таборів відпочинку ЗОШ №3, №12, №18, №32, №53 та вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району.

Школярі відгадують загадки, беруть участь у конкурсах, вікторинах, мандрують сторінками улюблених книг разом з їх героями і навіть більше: спілкуються з авторами. Віра Іванівна Марущак, знана миколаївська письменниця, читає дітям свої казки. Вони слухають її із заплющеними очками, а потім розповідають, якими вони уявляють героїв оповіді.

А ще — цікаві книги, яскраві журнали, майстер-класи, фізкультхвилинки, мультсеанси... Чудовий настрій і позитивні емоції нашим відвідувачам гарантовані!

Запрошуємо всіх влітку до бібліотеки, щоб спілкуватися, читати, слухати музику, грати, співати та займатися творчістю.

 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:

Вхід вільний: завітай у червні

  • Навчальний онлайн-турнір “Вчимо українську”
  • Постійно діюча книжкова виставка “Миколаївська земля — колиска літераторів-ювілярів”, “Україна в огні 1917-1921 років: спроба державотворення” до Року Української революції”, “NIPPON — країна, де минуле зустрічається з майбутнім”. Постійно діюча тематична полиця “Миколаївська книга: знак якості”, “Це щось новеньке!”. Книжкова виставка “Бути розумним легко! Читай книги!”, “Творчість! Молодь! Майбутнє!”: до Дня молоді, “До Конституції — з повагою, до влади — з надією”
23
червня
<<< червень 2017 >>>
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Единая страна!
.