Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Тренінг для молодіжних працівників

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

11-13 вересня у Миколаївській обласній бібліотеці для юнацтва відбувся базовий тренінг Програми «Молодіжний працівник».


Тренінг відбувся за підтримки Міністерства молоді та спорту України спільно з управлінням з питань молоді та туризму Миколаївської обласної державної адміністрації та управлінням молодіжної політики Миколаївської міської ради, Програмою розвитку ООН, UNICEF та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики.

Мета тренінгу — формування в учасників основних теоретичних знань та практичних навичок для реалізації регіональної молодіжної політики. У тренінгу взяли участь студенти; бібліотекарі; лідери та активісти громадських та благодійних організацій, які працюють з молоддю; державні службовці, відповідальні за реалізацію молодіжної політики на місцевому і регіональному рівні.


Успіхів і плідної роботи побажали учасникам тренінгу директор МОБЮ Н. В. Ткаченко, депутат Миколаївської міської ради О. В. Кісельова та начальник управління молодіжної політики Миколаївської міської ради О. В. Соколик.

Присутні в мікрогрупах відпрацьовували три навчальні модулі: “Молодіжна політика і молодіжна робота”, “Громада і молодіжна робота в громаді”, “Компетенції молодіжного працівника.”

Сертифіковані тренери Програми «Молодіжний працівник» Олена Сабліна, Андрій Алієв та Віталій Сівак докладно розповіли про дорожню карту реформування молодіжної політики в Україні, міжсекторний підхід та портфоліо молодіжної роботи Ради Європи.

Учасники отримали свідоцтва про проходження тренінгу, обмінялися професійним досвідом, знайшли нових партнерів для реалізації спільних проектів у молодіжній сфері.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.