Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Фестиваль молодіжної книги “ЧИТАЙмер успіху”

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

19 вересня у смт. Березанка відбувся Фестиваль молодіжної книги «ЧИТАЙмер успіху», організатори якого — Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва, Березанська центральна районна бібліотека та Лиманівська сільська бібліотека-філія.


Фестивалі молодіжної книги “ЧИТАЙмер успіху”

 

На порозі районної бібліотеки, яка в цей день перетворилася на літературний корабель, учасників фестивалю — школярів, вихованців творчих колективів, письменників, поетів, народних умільців, бібліотекарів — вітали заступник голови райдержадміністрації Людмила Леонтіївна Шипова, начальник відділу культури, молоді та спорту РДА Ольга Володимирівна Булат, директор Березанської централізованої бібліотечної системи Євгенія Андріївна Туманова і завідуюча науково-методичним відділом Миколаївської ОБЮ Ія Валеріївна Отверченко.

Веселого настрою гостям додали пісні у виконанні Мілени Безнісько, Нікіти Губернаторова, Ірини Дронюк, танцювальний виступ гурту “Калейдоскоп” Будинку творчості школярів і сценка від літературно-театральної студії “Браво”.

А потім ведучі, Наталія Іванова та Валерія Сивак, запросили всіх присутніх до бібліотечного аквапарку, де нещодавно веселилася Її величність Цариця Морська. Та сталася прикрість: володарка глибин загубила своє намисто. Перлинки розсипалися по всіх атракціонах. Відомі книжкові персонажі — Морський вовк, Робінзон, П’ятниця, Морська зірка, Риба-клоун (завдяки щасливому випадку вони теж насолоджувалися відпочинком в аквапарку) кинулися на пошуки, проте жодної перлини так і не знайшли. А вся справа в тому, що перли перетворилися на книги. Тож ведучі були уповноважені Царицею Морською просити учасників Фестивалю про допомогу. І ось яхта під пурпуровими вітрилами з багаточисельними пасажирами на борту відпливла до аквапарку. На атракціонах “перлошукачів” чекали випробування: вікторини, конкурси, ігри, загадки, квести, майстер-класи. Однак сповнені рішучості мандрівники сміливо рушили на “Безлюдний острів”, де їх підстерігали пірати, далі відвідали “Бібліотечний батискаф”, яким керував невловимий капітан Немо, на “Палубу майстрів” допускали лише “майстрів на всі руки”, а на атракціоні “Тримай хвилю” досвідчені серфінгісти-письменники навчали новачків.

Подорожуючи, підлітки і молодь познайомилися з літературними новинками, поспілкуватися з миколаївськими письменниками Вірою Марущак, В’ячеславом Качуріним, Андрієм Альтановим, Олександром Фіногєєвим, пофотографуватися з ними і взяти автографи, презентувати свої різнобічні таланти і оволодіти техніками оригамі, квілінгу, аплікації з серветок і кольорових стрічок, власноруч зробити різні поробки. І, звичайно ж, відшукали книжки-перлинки, втрачені Морською Королевою, за що й були нагороджені кращі з кращих — Валерія Сивак, Анжела Бердник, Катерина Бенедюк, Віктор Гамуга, Олександра Журба, Софія Ковалишина, Нікіта Губернаторов, Софія Грек, Ангеліна Ігнатовська, Єлизавета Гонтаренко.

Подяки від Миколаївської ОБЮ за допомогу в організації і проведенні Фестивалю молодіжної книги отримали: колектив Березанської ЦРБ, музичний керівник Березанського ДНЗ «Cонечко» Жевлоченко Р. Д. та вихованка закладу Мілена Безнісько, член обласного творчого об’єднання художників-аматорів та майстрів декоративно-прикладного мистецтва «Прибужжя», учасник гуртка народного-прикладного мистецтва «Свічадо» Березанського районного будинку культури Локтіонова А. А., члени юнацького клубу «Молодий лідер» Михайло Іванов і Наталія Іванова, активні учасники фестивалю.

Дякуємо всім учасникам Фестивалю! Бажаємо, щоб ваш “ЧИТАЙмер” був налаштований тільки на успіх!


Фото Марини Дев’ятової

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.