Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Інтелектуальний батл “Моя Україна”

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

28 вересня студенти Інституту історії, політології та права МНУ імені В. О. Сухомлинського стали учасниками інтелектуального батлу «Моя Україна». Ведучий гри — Андрій Алієв, бібліотекар МОБЮ, ведучий Миколаївського обласного клубу інтелектуальних ігор, учасник та призер обласних та всеукраїнських чемпіонатів з «Що? Де? Коли?», «Брейн-рингу», «Ерудит-Квартету».

Вісім команд зійшлися в інтелект-протистоянні на звання кращих знавців історії України та української літератури. Нестандартні відповіді учасників, влучні коментарі ведучого, підтримка глядачів — все сприяло тому, що гра проходила цікаво, весело, динамічно.

Перемогу святкували магістранти — команда «5», другими і третіми стали збірні ІІІ курсу — «Відвага» та «Homo sapiens». Не залишився без нагороди і ведучий: він отримав грамоту за активну співпрацю з Інститутом та проведення культурно-масових заходів, сприяння участі молоді у загальноміських заходах, зокрема у foot-квестах бібліотеки «Історичний Миколаїв».

Андрій Алієв запросив всіх учасників гри на тренування студентського клубу ерудитів “Tabula Rasa”, що проходять у Миколаївській обласній бібліотеці для юнацтва.

 

 

 

 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.