Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Ланцюжок єднання: Луцьк — Миколаїв

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

3 жовтня відбулася чергова Skype-зустріч у рамках міжрегіонального проекту “Всеукраїнський бібліотечний простір для молоді: ланцюжок єднання”. Про свої найуспішніші проекти розповідали фахівці Волинської обласної бібліотеки для юнацтва.

Директор Волинської ОБЮ А. Є. Єфремова привітала всіх із Всеукраїнським днем бібліотек і відзначила, що зустрічі в такому форматі сприяють урізноманітненню форм роботи, отриманню нового професійного досвіду,  допомагають спільній праці на користь громад, утвердженню іміджу юнацьких бібліотек.

Завідувач інформаційно-бібліографічного відділу Н. А. Ількевич розповіла про значну інформаційно-бібліографічну базу ВОБЮ, створену на допомогу студентській та учнівській молоді та фахівцям-освітянам. Віртуальна довідка є платною послугою та користується великим попитом. Відділ готує бібліографічні посібники з актуальних тем. Особливий інтерес у працівників МОБЮ викликала інформація про використання електронних бібліографічних баз даних Волинської бібліотеки на підтримку навчально-виховного процесу в школі.

Про досвід роботи бібліотеки, як партнера в реалізації волонтерських і благодійних проектів, розповіла головний бібліотекар відділу культури та мистецтв Л. Фрадинська, детально зупинившись на проектах “Творчість заради життя” (підтримка онкохворих дітей), “Меценати для солдата” (допомога бійцям АТО).

Бібліокафе — інноваційна форма соціокультурної роботи Волинської ОБЮ. Саме про це йшлося у виступі завідувача відділу читальних залів Т. І. Швай. Дана комплексна форма роботи включає тематичні засідання, перегляди екранізацій, презентації книг, літературні ігри, та, звичайно ж, смачне пригощання. Родзинка бібліокафе — оригінально оформлене приміщення, стильні аксесуари.

Головні бібліотекарі відділу абонементу Л. В. Малиновська та С. М. Стефановська поділилися інформацією про реалізацію програми “Творимо милосердя разом”, що включає роботу з вихованцями Волинського обласного молодіжного Центру реабілітації інвалідів з дитинства “Джерело життя”, учнями Луцького навчально-реабілітаційного центру “Надія”. У рамках програми організуються благодійні свята, проводяться різноманітні майстер-класи, перегляд буктрейлерів, прослуховування пісень тощо.

Завідувач науково-методичного відділу З. Г. Корчинська порадила миколаївським колегам, як підняти рейтинг сторінки бібліотеки на Facebook.


онлайн

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.