Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Ділимося досвідом з колегами

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

25 жовтня у Центральній бібліотеці ім. М. Л. Кропивницького ЦБС для дорослих м. Миколаєва відбувся майстер-клас “Нові форми просування читання в електронному середовищі”, участь у якому взяла методист науково-методичного відділу обласної бібліотеки для юнацтва А. О. Мороз.

Учасники майстер-класу — співробітники центральної бібліотеки та бібліотек-філій ЦБС для дорослих — розповіли про нові методи бібліотечної роботи у віртуальному просторі, зробили огляд найцікавіших та найоригінальніших віртуальних книжкових виставок, створених бібліотеками України, та онлайн-сервісів для їх створення, ознайомили із фанфік-культурою.

Виступ Мороз А. О., яка була єдиним запрошеним гостем, був присвячений новітнім формам бібліотечної роботи: онлайн-іграм, віртуальним квестам, інтерактивним вікторинам. Фахівець детально зупинилася на підготовці та методиці проведення віртуальних і QR-квестів, а також надала практичні поради щодо створення інтерактивних вікторин у програмі PowerPoint та за допомогою онлайн-сервісу Umaigra.

 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.