Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Тренінги з працевлаштування для молоді

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

Одним з актуальних напрямків роботи обласної бібліотеки для юнацтва є професійна просвіта молоді. Щоб надати учням і студентам знання та вміння, які в найближчому майбутньому допоможуть їм успішно працевлаштуватися, нададуть впевненості у собі і значних переваг серед інших претендентів на отримання бажаної посади, співробітники відділу “Інтернет-центр” провели тренінги з працевлаштування та ефективного пошуку роботи для студентів Миколаївського будівельного коледжу КНУБА, Миколаївського політехнічного коледжу, учнів Вищого професійного училища №21, Миколаївського професійного ліцею будівництва та сфери послуг, Миколаївського професійного ліцею сфери послуг та старшокласників Куцурубської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка Куцурубської сільської ради ОТГ Очаківського району.
Тренінги з працевлаштування для молодіПід час тренінгів використовувались ситуаційні ділові ігри “Акваріум” та “Запитання — відповідь”. Учасники із задоволенням перевтілювалися у потенційних роботодавців і працівників, самостійно обираючи сферу діяльності і посади.

Молодь дізналася про перші кроки для пошуку роботи; ознайомилася з існуючими джерелами вакансій; особливостями формування персонального іміджу; визначила основні складові виграшного резюме; виявила основні етапи підготовки до інтерв'ю з роботодавцем та шляхи уникнення можливих невдач під час співбесіди, а також розібралася в нюансах поведінки на співбесіді і під час телефонної розмови.


 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.