Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Ланцюжок єднання: Запоріжжя — Миколаїв

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

1 грудня відбулася чергова Skype-зустріч у рамках міжрегіонального проекту “Всеукраїнський бібліотечний простір для молоді: ланцюжок єднання”. Цього разу фахівці КЗ «Запорізька обласна бібліотека для юнацтва» Запорізької обласної ради розповідали про свої топ-проекти.


Всіх присутніх привітала в/о директора Вікторія Володимирівна Писанець та ознайомила миколаївських колег з проектом «Єдина країна он-лайн». Мета такого проекту — об'єднання молоді, колег з різних регіонів України. Спілкування ровесників проходить шляхом привітань, вікторин, проведення гри «Країна гідності» і, навіть, обміном бібліотекарями (на колег з сусідньої області) на один робочий день. Вікторія Володимирівна продемонструвала книгопорадник від бібліотекарів та читачів Запоріжжя «Прочитано. Рекомендуємо», який укладено та видано їхньою бібліотекою.

Провідний бібліотекар відділу соціокультурної діяльності Лариса Григорівна Головко детально зупинилася на проекті «Я тебе чую...», метою якого є запобігання насилля в сім'ях вимушених переселенців і учасників АТО, сприяння попередженню нових конфліктів в українському соціумі за допомогою методу «Форум-театр». Цікаво проводиться робота з учасниками молодіжного клубу «Мафія»: під час засідань клубу розглядаються важливі питання на кшталт «Чого я досяг за цей рік», «Що я рекомендую своїм одноліткам», проводяться ток-шоу «Рівні серед рівних» за участю молоді з обмеженими можливостями здоров'я тощо. Жваво та цікаво проходять «живі» квести.

Олена Олексіївна Ольшанська, популяризуючи українську мову та літературу, проводить безкоштовні курси «Навчи друга говорити українською мовою». При бібліотеці працює розмовний клуб «Кум». Бібліотечна акція «Лист співвітчизнику» була ніби екзаменом для слухачів клубу та користувачів книгозбірні. Також Олена поділилася досвідом проведенням фотопроектів «Я читаю!», «Україна: погляд через об'єктив», «ЛітШтольня» та листопадового письменницького марафону — відкритого майданчика для молодих письменників.

Анна Ігорівна Головченко ознайомила з новим проектом «ПОЛІС», метою якого є налагодження партнерських відносин між поліцією і громадою.


 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.