Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Skype-міст із Запорізькою обласною бібліотекою для юнацтва

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

16 листопада відбулася чергова Skype-зустріч у рамках міжрегіонального проекту “Всеукраїнський бібліотечний простір для молоді: ланцюжок єднання” між бібліотекарями Миколаївської та Запорізької обласних бібліотек для юнацтва. Про свої найуспішніші проекти розповідали фахівці МОБЮ.

Провідний методист Миколаївської ОБЮ Н. В. Драгуновська привітала запорізьких колег і зазначила, що зустрічі в такому форматі сприяють урізноманітненню форм роботи з молоддю, отриманню нового професійного досвіду.

Т. М. Гервасьєва, провідний бібліотекар відділу автоматизації бібліотечних процесів, розповіла про спільний проект бібліотеки та Філії публічного акціонерного товариства “Національна суспільна телерадіокомпанія України” “Миколаївська регіональна дирекція” “Тест 99”.


Практичні поради щодо підготовки та проведення краєзнавчих foot-квестів вулицями рідного міста надала бібліотекар відділу соціокультурної діяльності молоді О. А. Криловська.

Досвідом проведення навчальних онлайн-турнірів “Вчимо українську” (на основі цікавого ресурсу для вивчення української мови — тренажера з правопису української мови, створеного за книгою Бориса Антоненка-Давидовича “Як ми говоримо”) поділилася Т. М. Руснак, завідувач відділу “Інтернет-центр”. Під час турнірів молодь перевіряє свої знання, вивчає і повторює правила, вдосконалює навички спілкування, підвищує освітній рівень.

Про цикл бенефісів молодіжних стартапів “Нова генерація лідерів”, започаткованих цьогоріч ОБЮ, для знайомства учнівської та студентської молоді з активними, креативними, творчими, інтелектуальними ровесниками, розповів бібліотекар відділу соціокультурної діяльності молоді А. Р. Алієв.

Н. О. Пененко, бібліотекар сектору медіа-освіти і творчості молоді, звернула увагу колег на онлайн-ігри, створені співробітниками сектору і розміщені на сайті бібліотеки у рубриці “Ігромікс” розділу “Мультимедіа”, та запропонувала використовувати їх під час проведення заходів.

Онлайн-спілкування було дійсно цікавим і плідним. Н. В. Драгуновська наголосила на важливості професійних контактів і обміну досвідом, подякувала запорізьким колегам за зустріч та побажала творчих успіхів.


 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.