Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти “МОБЮ news — 2017”: обласна бібліотека для юнацтва відзвітувала про результати роботи

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

15 лютого Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва підвела підсумки  роботи за 2017 рік, наприкінці якого заклад відзначив 40-річчя з дня свого заснування.

 

У минулому році Миколаївська ОБЮ презентувала свої найкращі здобутки на 11 міжнародних і всеукраїнських конференціях, форумах, семінарах у Польщі, Києві, Львові, Одесі, Харкові, Чернігові, Тернополі, а також 13 статей її співробітників про досвід роботи були опубліковані у всеукраїнських фахових виданнях. А укладені рекомендації “Особливий” читач у бібліотечному просторі”, присвячені різностороннім аспектам обслуговування користувачів з інвалідністю, були відзначені під час V Регіонального конкурсу видань 2016-2017 років публічних бібліотек Півдня України в номінації “Краще методичне видання” (І-е місце).
 

Директор бібліотеки Наталія Ткаченко наголосила, що у 2017 році заклад продовжував виконувати функцію методичного центра для бібліотек області щодо впровадження інноваційних форм обслуговування юнацтва і молоді: провели 3 семінари для 70 спеціалістів і професійний конкурс бібліоінновацій, представили 14 доповідей на регіональних конференціях, семінарах, нарадах, підготували 10 методичних і бібліографічних видань. Протягом року надавалася і дистанційна методична допомога через бібліотечний сайт: 3 вебінари, 9 веб-уроків за правилами складання бібліографічних описів документів і електронних ресурсів, 6 цільових методичних рекомендацій, 75 матеріалів про найцікавіші заходи, організовані для юних читачів бібліотеками області. Для молоді Миколаївщини бібліотека організувала конкурс “Читаємо вишиванку як книгу”, skype-зустрічі з письменниками, 3 виїзних заходи — фестиваль молодіжної книги та інформаційні сесії,  соціологічне дослідження “Патріотичний настрій молоді” в рамках всеукраїнського.
    
МОБЮ news — 2017

Наталія Вікторівна зупинилася і на кількісних показниках: понад 11 тисяч користувачів бібліотеки прочитали більше 208 тисяч видань, отримали майже півтори тисячі бібліографічних довідок, 240 консультацій, 15 тисяч разів скористалися в бібліотеці комп'ютерами і доступом до інтернету. 57 тисяч віртуальних користувачів зверталися до інформації на офіційному бібліотечному сайті 117 тисяч разів. Майже 7 тисяч учнів і студентів взяли участь у 250 масових заходах, організованих бібліотекою.
    
Детальніше про основні події і головні досягнення глядачі — представники органів влади і місцевого самоврядування, установ культури, навчальних закладів, громадських організацій, творчих спілок, соціальних партнерів, письменники і видавці, читачі і миколаївська молодь — змогли дізнатися з підсумкового випуску новин “бібліотечного телебачення” “МОБЮ news — 2017”. Ведучі в студії — Тетяна Гервасьєва та Андрій Алієв — розповіли про “офіційні” заходи бібліотеки на відзначення Року української революції 1917-1921 років, Року Японії в Україні, 80-річчя утворення Миколаївської області.
    
Не залишилися поза увагою у 2017 проблеми суспільства, громадське життя країни і Миколаївщини: підтримка ветеранів АТО і внутрішньо переміщених осіб, їх  родин і дітей у партнерстві з МФ “Любисток”,   Миколаївською філією ГО “Українська асоціація інвалідів АТО”; молодіжні стартапи “Нова генерація лідерів”; активна участь протягом всього року у заходах загальноукраїнської Програми “Молодіжний Працівник” (організатори — Міністерство молоді та спорту України, Програма розвитку ООН, UNICEF, Державний інститут сімейної та молодіжної політики) у Львові, Одесі, Чернігові і Харкові та навчання інших отриманим знанням і навичкам під час проведення регіонального триденного базового тренінгу.
    
Освітній блок підсумкових новин було присвячено новій українській школі, яка саме в бібліотеці знаходить агентів змін: інноваційні, інтерактивні і креативні форми вивчення української і діалектів, комп'ютерної грамотності і літературної творчості, туристично-краєзнавчі студії, професійна освіта — все це і не тільки за адресою Велика Морська, 92.
    
Як в справжніх теленовинах були і прямі включення з місця подій: лідерське життя з Іриною Холодулькіною (репортаж з Бенефісу миколаївських  молодіжних стартапів), спецкор Оксана Криловська про foot-квести “Історичний Миколаїв” з Бермудського трикутника нашого міста, спецкор Юлія Задеряка дізнавалася, де в Україні подолали мовну дискримінацію (про тренінги з української мови та ігромікс “Львівська гвара”, вісті з районів від Ії Отверченко (репортаж про фестиваль молодіжної книги, інформаційні сесії, обласні конкурси).
    
Реклама — движок існування, просування і процвітання, це добре розуміють бібліотекарі. Тому скористалися моментом і прорекламували послуги книгоношення, електронної доставки копій документів, велопарковки;  Інтернет-радіо Nikvesti.fm; Всеукраїнський інформаційний вісник “Бібліосвіт”.
    
А гості, які в минулому році довели відданість бібліотеці, засвідчили повагу до її ідеалів, підтримали проголошені цінності, отримали Сертифікати Почесного друга бібліотеки. Дякуємо, ми і далі залишаємося з вами!

 

 

В матеріалі використано відеосюжет із телевізійних новин Миколаївщини Філії публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» «Миколаївська регіональна дирекція»

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.