Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Не стань жертвою трафікінгу

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

Учасниками першого у 2018 році профілактичного тренінгу “Не стань жертвою торгівлі людьми!”, що відбувся в рамках однойменного циклу тренінгів для молоді, організованих обласною бібліотекою для юнацтва, стали учні Миколаївського професійного ліцею будівництва та сфери послуг.

Бібліотекар ОБЮ Андрій Алієв нагадав, що з 2007 року відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми задля підвищення рівня обізнаності, небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні. Учні дізналися, що згідно з інформацією Міжнародної організації з міграції за останні роки близько 400 тисяч українців виїхали за кордон з метою працевлаштування, з них понад 100 тисяч жінок потрапили в секс-індустрію країн-реципієнтів. В міжнародній системі Україна визначена як країна-постачальниця жінок.

Під час тренінгу молодь обговорювала реальні історій жертв трафікінгу та дізналася більше про те, як не потрапити в тенета небезпеки. Література з проблемної тематики неабияк зацікавила юнаків, а її зміст логічно доповнив слова бібліотекаря.

 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.