Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Тренінг “Булінг і кібербулінг: корисні правила і поради”

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

Учні Вищого професійного училища №7 стали учасниками першого профілактичного тренінгу “Булінг і кібербулінг: корисні правила і поради” з циклу однойменних тренінгів, започаткованих цьогоріч обласною бібліотекою для юнацтва до Року реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!».


Бібліотекар Андрій Алієв підкреслив, що серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми одне до одного. Він дав визначення поняттю “булінг” і наголосив на тому, що це соціальна проблема всього світу, яка доповнилася новітньою формою агресії — кібербулінгом — жорстокими діями з метою дошкулити, нашкодити, принизити людину з використанням інформаційно-комунікаційних засобів.
Учасники тренінгу розділилися на групи і аналізували причини виникнення і форми прояву булінгу та кібербулінгу на прикладі реальних життєвих ситуацій, визначали основні правила їх уникнення. Особливо гострою молодь вважає проблему існування так званих «груп смерті» у соціальних мережах. Учні дійшли спільної думки: у віртуалі слід дотримуватися тих самих правил поведінки, що й у реальному світі.
 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.