Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Школа комп'ютерного бійця: нейронна мережа як машинне навчання

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

20 лютого у відділі “Інтернет-центр” для учнів Школи комп'ютерного бійця  відбувся тренінг за темою “Нейронна мережа як машинне навчання”


Бібліотекар Юлія Задеряка зазначила, що з появою сучасної електроніки почалися перші спроби апаратного відтворення процесу мислення людини. “Машинне навчання”, “нейронні мережі” — ці словосполучення на слуху останні роки. На думку різноманітних експертів, за ними майбутнє. Згідно з визначенням, наданим “Вікіпедією”, машинне навчання — це великий підрозділ штучного інтелекту, математична дисципліна, що використовує розділи математичної статистики, чисельних методів оптимізації, теорії вірогідності, дискретного аналізу, і що витягає знання з даних.

Машинне навчання має величезний потенціал, адже може застосовуватися в будь-якій сфері, де є дані та можливість виділити в них які-небудь закономірності. Ось чому постачальники програмного забезпечення вкладають великі кошти в розробку таких технологій. Сортування тексту, класифікація фото, розпізнавання мови, пошук спаму, прогнозування доходу — всі ці завдання можна вирішити за допомогою алгоритмів машинного навчання.

Учасники тренінгу познайомилися з одним із алгоритмів машинного навчання – алгоритмом класифікації, а потім разом з бібліотекарем спробували спрогнозувати, в яких галузях найближчим часом будуть використані засоби штучного інтелекту.

 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.