Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Фестиваль дитячої та юнацької фотографії “Коло друзів”

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

18-20 червня 2018 року у Миколаєві проходив Фестиваль дитячої та юнацької фотографії “Коло друзів”. Організатор фестивалю — Міська станція юних техніків, а саме — дитяча студія фотографії і анімації «ФотоКрок» (керівник студії — голова МОО НСФХУ Ірина Гузій). Партнери фестивалю — Миколаївська обласна організація Національної спілки фотохудожників України і Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва.

strit


Учасниками фестивалю стали учні студії “ФотоКрок”, миколаївські фотографи, гості з Полтави і Сум. В рамках фестивалю відбулися майстер-класи з фотомайстерності від Любові Беспалої, члена Національної спілки фотохудожників України, керівника студії «Ми» (м. Суми), з відеомайстерності від Андрія Чупрунова, керівника студії «Альфа» (м. Полтава), а також пленерні фотозйомки в цікавих місцях Миколаєва та творчі зустрічі.

Місцем проведення другого дня фестивалю стала обласна бібліотека для юнацтва. Тут на учасників чекав майстер-клас “Стріт-фото” від художника міжнародної федерації фотомистецтва, члена Національної спілки фотохудожників України Любові Савельєвої. Отримавши завдання бліц-конкурсу вуличної фотографії, фотографи під керівництвом Ірини Гузій рушили вулицями міста у пошуках цікавих фотосюжетів.


Дві години азарту і натхнення — і юнаки представили на суд журі свої фотошедеври. Журі у складі Л. Савельєвої, Л. Беспалої, А. Чупрунова підвело підсумки бліц-конкурсу, високо оцінивши роботу юних фотоаматорів та відзначивши кращих. Всім учасникам хотілося не лише побачити і обговорити “фотоулов” своїх друзів, а й похизуватися власним.

Веселе чаювання завершило такий цікавий і насичений фестивальний день.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.