Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Ідея + Команда + Підтримка = Успіх

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як переконати інших, що ваша ідея і діяльність вашої команди варті підтримки інших? В Миколаївській обласній бібліотеці для юнацтва студенти, представники громадських організацій та члени Ресурсного центру суспільних ініціатив взяли участь у тренінгу-презентації з фандрайзингу.


Ідея + Команда + Підтримка = Успіх


Історіями власного успіху з присутніми поділилися координатор тренінгу, організатор першого міського креативного простору «Понтон» Анна Ганжул, регіональний координатор фестивалю «Студентська республіка» Вікторія Романенко, організатор мовного табору Dream Camp, викладач Української Академії Лідерства та «Mykolaiv Window on America Center» Анастасія Омельченко. Колишній студентський мер Миколаєва, молодіжний лідер Раміль Агабеков також розповів про свій досвід створення  успішних проектів міського масштабу та про деякі амбітні плани. Зворушливою була розповідь представника організації «Лікарі без кордонів», а родзинкою став виступ Тетяни Безмощук, організатора міжнародного фестивалю повітряних зміїв в Трихатах, який став подією цього року для Миколаївщини.

Фандрайзинг — це не тільки процес залучення грошових коштів, це також вміння залучити для реалізації проекту інші ресурси — людські, матеріальні, інформаційні тощо. Тобто, пошук фінансових ресурсів займає в цьому процесі важливе, але не єдине місце. Крім того, фандрейзинг — це не тільки процес, це своєрідна наука про успішне переконання інших у тому, що діяльність вашої організації заслуговує уваги і підтримки. Успішність багато в чому залежить від того, наскільки ви самі вірите у те, в чому намагаєтеся переконати інших: в ідею, проект, команду, успіх.

Пропонуємо на нашому сайті віртуальні Школу лідерства і книжкову виставку “Лідер нового покоління”.


 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.