Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Душа Кузьми завжди з нами

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

17 серпня в обласній бібліотеці для юнацтва відбувся патріотичний дайджест «Гідний України син» з нагоди 50-річчя з дня народження талановитого співака і актора, лідера гурту «Скрябін» Андрія Вікторовича Кузьменка, знаного під псевдонімом Кузьма.

Бібліотекар Лариса Гальченко разом з читачами згадали людину, яка за своє коротке життя встигла зробити безмежну кількість добрих справ. Він був патріотом України не на словах, а у щоденних справах. Перед присутніми промайнули дитячі та юнацькі роки Андрія, навчання в медичному інституті, служба в армії, захоплення музикою, багатогранний талант як продюсера, письменника, актора, теле- і радіо ведучого. Доповнили дайджест відео-інтерв'ю і пісні у виконанні Кузьми, за яким сумує Україна.

В пам’яті кожного він залишиться людиною-двигуном, який своєю енергією і цілеспрямованістю надихав усіх навколо, об’єднував навколо себе людей своєю щирістю, відкритістю, простотою.

Захід проведено в рамках циклу “Мобільна інформація”, а бібліотека пропонує читачам книги та аудіокниги Андрія Кузьменка: читайте і слухайте!

 


 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.