Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти SKYPE-міст із Івано-Франківською обласною бібліотекою для юнацтва

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

20 вересня в рамках міжрегіонального проекту “Всеукраїнський бібліотечний простір для молоді: ланцюжок єднання” відбулася skype-зустріч між бібліотекарями Миколаївської та Івано-Франківської обласних бібліотек для юнацтва.

Модерувала зустріч провідний методист науково-методичного відділу МОБЮ Н. В. Драгуновська. Вона висловила радість з приводу знайомства з івано-франківськими колегами, привітала з прийдешнім професійним святом, побажала успіхів, натхнення і вдалих проектів та запросила до слова своїх колег.

Т. М. Гервасьєва, провідний бібліотекар відділу автоматизації бібліотечних процесів, розповіла про спільний проект бібліотеки та Філії публічного акціонерного товариства “Національна суспільна телерадіокомпанія України” “Миколаївська регіональна дирекція” “Тест 99”, а також про найцікавіші медіаресурси, створені бібліотекарями сектору медіа-освіти і творчості молоді Миколаївської ОБЮ (буктрейлери, відеоогляди книжок, свіжої преси, кращих творів української літератури та інтерактивні ігри). Завідувач сектору М. О. Гусак детальніше зупинилася на нетрадиційних форматах проведення масових заходів для студентської та учнівської молоді.

Бібліотекар відділу соціокультурної діяльності молоді О. А. Криловська поділилася досвідом підготовки та проведення краєзнавчих foot-квестів.

Цикл бенефісів молодіжних стартапів “Нова генерація лідерів” — один із найуспішніших проектів МОБЮ. Про нього, а також про промоцію сервісів бібліотеки за допомогою інтернет-ресурсів “Book History” та “Book Club” і відкритої групи в Facebook поінформував бібліотекар відділу соціокультурної діяльності молоді А. Р. Алієв.

Учасники обмінялися враженнями від зустрічі, миколаївські бібліотекарі подякували колегам за підтримку фахових ініціатив, а івано-франківці — за цікавий обмін досвідом.


 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.