Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Бібліотека на Соборній

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

22 вересня Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва взяла участь у святкуванні 81-ї річниці утворення Миколаївської області, яке проходило на вулиці Соборній. Мешканцям міста і гостям з усієї області було представлено декілька майданчиків: презентаційний, ігровий, інтелектуальний, фотозона і майстерня.

Бібліотека на Соборній

Діти із задоволенням грали в краєзнавчі пазли “Мій Миколаїв”, власноруч створювали книги і майстрували книжкові шафи, за що отримували цукерки. Молодь завзято намагалася перемогти в літературних лото “Письменники Миколаївщини”, “Українські письменники” і вікторині “Події, постаті, цікавинки Миколаївщини”, щоб отримати в подарунок книжки “Легенди рідного краю” і  “Степная Троя Николаевщины” про городище “Дикий Сад”. Миколаївці постарше віком цікавилися літературою з бібліотечного фонду, а також власними виданнями бібліотеки, методичними і бібліографічними, особливо про Віктора Скаржинського і Олеся Бердника, створення онлайн-ігор, туристичне краєзнавство, взаємодію бібліотек з громадами в умовах децентралізації. Привертали увагу термінові випуски новин бібліотечного телебачення “МОБЮ news”, фотосушка “Читач. Бібліотека. Книга”, стенд з кращими роботами обласного конкурсу молодіжної творчості “Наша спадщина”, живі інсталяції “Читаюча дівчина” і “Перерване читання”, біля яких фотографувалося багато бажаючих.
 
Всі перехожі отримали бібліотесні візитівки, рекламні флаєри про бібліотечні послуги, заходи, краєзнавчі ресурси, доступність літератури для осіб з інвалідністю через послугу книгоношення, а також приємні передбачення, гарні побажання і літературні поради.
 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.