Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Бібліотечний всеобуч для колег та студентів

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

17 і 18 жовтня обласна бібліотека для юнацтва приймала гостей — студентів заочного відділення Миколаївського коледжу культури і мистецтв та колег-бібліотекарів з Первомайської міської ЦБС.

Для студентів, майбутніх колег, фахівці ОБЮ провели екскурсію відділами обслуговування користувачів, соціокультурної діяльності молоді та “Інтернет-центр”, розповіли про основні напрямки діяльності бібліотеки, найцікавіші форми соціокультурних заходів. А з первомайськими колегами-бібліотекарями поділилися також практичними порадами щодо забезпечення автоматизації бібліотечних процесів у програмній системі “УФД/Бібліотека”, надали зразки організаційно-розпорядчих документів про консервацію карткових каталогів і картотек та ознайомили з методикою проведення краєзнавчих foot-квестів.

 Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва тісно співпрацює з бібліотеками області і Первомайщини зокрема. Під час зустрічі фахівці ОБЮ та Первомайської міської ЦБС підтвердили взаємне бажання підтримувати  професійні контакти, спільними зусиллями підвищувати рівень бібліотечного обслуговування юнацтва і молоді.

 

 

 

 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.