Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Foot-квест вулицями Лягіна та Фалєєвською

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

26 вересня відбувся восьмий foot-квест з циклу “Історичний Миколаїв”. Цього разу команди квестерів досліджували вулиці старого міста — Лягіна та Фалєєвську. Захід був організований Миколаївською обласною бібліотекою для юнацтва при підтримці депутата Миколаївської міської ради Владислава Єнтіна, голови Миколаївської міської ради національних товариств Анара Ахундова, власника пейнтбольного клубу “Heart of steel” Павла Милюченка.
foot-квест “Історичний Миколаїв: вулиці Лягіна,Фалєєвська”

Учасниками квесту стали вісім команд, які представляли честь своїх навчальних закладів: “Хомочки” (ВП “Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв”), “Істфаківці” та “Історики. Версія 1.14” (Миколаївський національний університет ім. В. О. Сухомлинського), “Дельта” (Миколаївський коледж транспортної інфраструктури ДНУЗТ імені академіка В. Лазаряна), “Ласуни” (Миколаївський будівельний коледж КНУБА), “R.A.G.N.A.R.O.C.K” (Миколаївський політехнічний коледж), “Адреналін” (Миколаївський професійний машинобудівний ліцей) та “Пронири” (Миколаївська ЗОШ №3).
"Хомочки"

 

"Істфаківці"

 

"Історики. Версія 1.14"

 

 

"Дельта"

 

"Адреналін"

 

"R.A.G.N.A.R.O.C.K"

"Ласуни"

 

"Пронири"


Команди виконали 12 непростих завдань, щоб знайти таку ж кількість потрібних локацій (історичні та архітектурні пам'ятки) на вулицях Лягіна та Фалєєвській, зробили оригінальні командні селфі, отримали від координаторів на локаціях фрагменти пазла і повернулися “на базу” — до бібліотеки, де склали свої пазли в цілісне зображення — портрет Михайла Фалєєва.

Переможцями восьмого foot-квесту стали “Ласуни”, які були нагороджені дипломом і отримали сертифікат у пейнтбольний клуб “Heart of steel”. “Срібло” у команди “R.A.G.N.A.R.O.C.K”. Для них — дипломи і квитки в зоопарк. Третє місце і спеціальний приз у номінації “Шалена фотозйомка” вибороли “Пронири”. Їх нагородили дипломами, вручили торт і квитки в кінотеатр. Всі команди-учасниці отримали подяки від організаторів.

До зустрічі на наступних квестах!

 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.