Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти День добрих справ у Воскресенській селищній бібліотеці.

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

27 листопада у смт. Воскресенське Воскресенської селищної ОТГ Вітовського району завітали працівники Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва і відома миколаївська художниця, поетеса, громадська активістка, волонтерка Світлана Чебанова.
Виїзний бенефіс Світлани Чебанової у смт. Воскресенське


Завідувач відділу соціокультурної діяльності Миколаївської ОБЮ Андрій Алієв привітав школярів і всіх присутніх з Днем добрих справ, який щороку, після Дня подяки, святкують у 150 країнах світу і до якого вперше долучилася Україна. У Щедрий вівторок влаштують благодійні акції на допомогу онкохворим, людям похилого віку, сиротам, нужденним, безпритульним тваринам тощо. Він наголосив на волонтерській діяльності Світлани: участь в акції “Подаруй дитині книжку” (м. Миколаїв), проекті “Лікарняні клоуни в Україні” (м.Київ), співпраця з Фондом розвитку та підтримки молодого мистецтва України “Slava Frolova-Group”, проект серії патріотичних листівок із зображеннями міста Миколаєва, які вже облетіли понад 27 країн світу, що було продемонстровано у яскравій презентації на екрані.

Світлана Чебанова розповіла про свою роботу як ілюстратора книжок Євгенії Бардіної “КамОSвет”, збірки балад Ованеса Туманяна “Крапля меду” у вільному перекладі Наталії Ткаченко, “Плетиво” Юлії Батліної, художника обкладинки для збірки віршів Олени Ольшанської “Лінії на долоні”. Під час діалогу Світлана відповіла на численні запитання. Найбільше вплинули на її життя “Хронікі Нарнії” Керолла Льюїса, “Пролітаючи над зозулячим гніздом” К. Кізі та “Пікнік на обочині” братів Стругацьких. Чебанова зазначила, що у неї не буває творчої кризи, бо є багато дуже різнопланових проектів, і вона весь час “перемикається”. Присутні дізналися формулу успіху Світлани, а вона, в свою чергу, побажала мати улюблену справу, постійно ставити перед собою цілі та робити все можливе для їх досягнення, ніколи не опускати руки, вірити у себе, і тоді всі перешкоди можна буде подолати.

Завідувачка науково-методичного відділу Миколаївської ОБЮ Ірина Бринкіс презентувала укладений нею краєзнавчий біобібліографічний покажчик “Світлана Чебанова. Історія успіху” з серії “Творча Миколаївщина”, що стало приємним сюрпризом для головної героїні заходу. У День добрих справ Світлана Чебанова та Воскресенська селищна бібліотека отримали в подарунок примірники покажчика, а бібліотека також книжки миколаївських авторів. Світлана, в свою чергу, подарувала учням та бібліотеці свої листівки і збірку віршів Олени Ольшанської “Лінії на долоні”.

На завершення виїзного бенефісу молодіжних стартапів “Нова генерація лідерів: Світлана Чебанова”, який тривав понад дві години, завідувачка Воскресенської селищної бібліотеки Шевченко Олена Олександрівна від імені всіх присутніх подякувала організаторам за цікаву теплу зустріч та подарувала Світлані кошик з фруктами з напутніми словами: “Скільки зерняток у гранаті — нехай стільки ж творчих ідей здійсниться, апельсин — щоб здійснювалися бажання, лимон — допоможе подолати труднощі, досягти успіху і слави, зелене яблуко — як символ здоров'я, молодості і краси, а червоні яблука — символ кохання. Щоб усе задумане збулося!”.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.