Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Молодь проти насильства

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

Черговий онлайн-турнір з циклу “Живи безпечно в реалі та віртуалі”, що відбувся 27 листопада для учнів Вищого професійного училища №21,  пройшов у рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”.

Бібліотекар сектору медіа-освіти і творчості молоді Надія Пененко розповіла присутнім, що метою щорічної акції “16 днів проти насильства” є привернення уваги громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства, а також пошук оптимальних механізмів реагування як на спільні соціальні проблеми, так і на конкретну людську біду.

Учасники турніру разом з бібліотекарями розібралися в інформаційних формах насильства (фішинг, смішинг, вішинг, скімінг), дізнались, як ефективно захиститись та не потрапити на гачок шахраїв. Н. Пененко також акцентувала на загрозах, направлених на мобільні пристрої, адже гаджети стали настільки функціональними, що майже повністю замінили комп’ютер, тому шахраї регулярно здійснюють атаки на мобільні пристрої задля викрадення особистих даних. Розповідь бібліотекарів доповнили відео, присвячені вище зазначеним проблемам.

Даючи відповіді на запитання онлайн-турніру, юнаки закріпили отриманні знання.


 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.