Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Творча майстерня Святого Миколая

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

19 грудня, у день Святого Миколая, на творчу майстерню “Новорічні поробки і різдвяні подарунки” до Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва завітали учні загальноосвітньої школи №28.
Творча майстерня Святого Миколая


Бібліотекарі привітали школярів зі святом Миколая, захисника дітей, який дарує людям добро і милосердя. Саме в цей день чудотворець Миколай відвідує землю, виявляючи свою любов до дітей, даруючи казкову таємницю і дітям, і дорослим. Хлопці і дівчата запевнили бібліотекарів, що вони протягом року були слухняними і добре себе поводили, розповіли, які подарунки зранку знайшли під подушками, у черевиках або шкарпетках, подивилися жартівливий ролик про відмінності між Святим Миколаєм і Дідом Морозом. Напередодні свят кожна родина прикрашає оселю, готує подарунки, але найкращі прикраси і подарунки — зроблені власноруч, в які кожний вкладає свій талант, час і любов. Провідний бібліотекар Оксана Криловська поділилася декількома ідеями і запропонувала зробити новорічні цікавинки. Хлопці і дівчата, і навіть вчительки, із задоволенням, усмішками і жартами, під церковні співи, народні обрядові колядки, естрадні святкові пісні розмальовували, клеїли, складали, вирізали сніжинки, ялинки, сніговиків, чудернацькі закладки та символ 2019 року свинку, щоб потім прикрасити власні домівки, ялинки або подарувати рідним і друзям. У пригоді юним майстрам мають стати і цікаві, яскраві видання з бібліотечного фонду, представлені на святкових виставках.

Провідний бібліотекар Марина Гусак наголосила, що з Дня Святого Миколая розпочинається цілий цикл зимових свят. Новий рік відзначають практично у всіх країнах світу, але далеко не у всіх країнах він пов'язаний з сивочолим старим. Питання інтерактивної гри стосувалися цікавих традицій святкування Нового року і тих національних персонажів, хто в новорічні дні, не покладаючи рук, дарує щастя, усмішки і подарунки в різних країнах світу.

Наслідуючи щедрість Миколая, у цей святковий день бібліотекарі пригостили гостей цукерками, оригінально обгорнутими в одежину, і побажали усім веселих свят, щастя, миру та здоров’я, а також нагадали не забувати ділитися своїм милосердям з іншими.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.