Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Адміралу Макарову — 170

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

8 січня в обласній бібліотеці для юнацтва відбувся історико-краєзнавчий дайджест, присвячений 170-річчю видатного адмірала, флотоводця, вченого Степана Осиповича Макарова.


Провідний бібліотекар відділу соціокультурної діяльності молоді Оксана Криловська ознайомила присутніх з основними віхами життя та науковими здобутками уславленого вченого, дослідника, океанографа, флотоводця, а для рідних — люблячого батька і чоловіка. Хлопці та дівчата дізналися, що Степан Макаров народився в Миколаєві, вивчав морську справу, брав участь у походах, аналізував причини аварій суден. На корветі “Вітязь” Степан Осипович здійснив навколосвітню подорож, яка тривала 993 діб. За багаторічну зразкову службу отримав чин віце-адмірала.

Юнаків зацікавила розповідь про перший у світі криголам “Єрмак”, побудований під керівництвом Макарова, на якому він двічі ходив до берегів Шпіцбергена та Нової Зеландії. Молодь була вражена трагічною долею броненосця “Петропавловськ”, який став місцем останнього притулку для командувача Тихоокеанської ескадри Макарова.

Розповідь бібліотекаря доповнили видання, представлені на книжковій виставці, з якими учні з цікавістю ознайомилися і переглянули ілюстрації. Молодь пригадала, що в Миколаєві на честь адмірала Макарова названі вулиця та університет, на Флотському бульварі йому встановлено пам’ятник, на будинку, в якому він народився, — пам’ятну дошку. Серед 11 фігур, що символізують історію миколаївського кораблебудування, на пам’ятнику корабелам та флотоводцям є фігура С. О. Макарава.

 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.