Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Великий марафон юних краєзнавців: вулиця Соборна

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

15 січня в обласній бібліотеці для юнацтва стартував Великий марафон юних краєзнавців, присвячений 230-річчю заснування Миколаєва. Першими на дистанцію вийшли учні Морського ліцею імені професора М. Александрова, для яких провідний бібліотекар відділу соціокультурної діяльності молоді Оксана Криловська провела краєзнавчу інтерактивну екскурсію “Юність і сучасність рідного міста: вулиця Соборна”.

Молодь з цікавістю роздивлялася старі зображення вулиці та порівнювала з сучасним виглядом, дізналась про вже зниклі об’єкти: пам’ятник адміралу Грейгу, Адміралтейський собор, Лондонський готель, Олександро-Невську каплицю та інші. Захопливою була розповідь про будівництво магазину “Сотка”, що стоїть на 240-тонному скляному моноліті, про Базарну площу, яка була розташована на декількох кварталах. З жалем присутні констатували, що час та люди  знищили багато унікальних з точки зору архітектури споруд, цікавих історичних пам'ятників. Порівнюючи Миколаїв з Одесою і Львовом, погодилися, що наше місто, особливо його історичний центр, дуже потребує уваги, любові, турботи місцевої влади і всіх городян.

Бібліотекар запропонувала школярам перевірити знання рідного міста та свою спостережливість і пригадати, які видатні особистості зображені на пам’ятнику корабелам і флотоводцям і чим саме вони прославилися. Жваво, з дебатами молодь виконувала завдання інтелектуального онлайн-лабіринту “Мій Миколаїв”. Оксана Криловська рекомендувала хлопцям і дівчатам для вдалого проходження марафону, який триватиме весь 2019 рік, звертатися до електронних ресурсів на сайті бібліотеки. Це “Краєзнавчий калейдоскоп”, який містить віртуальні круїзи вулицями міста, заповідними куточками і храмами Миколаївщини, тексти легенд всіх районів області, і “Миколаївська панорама”, де зібрано повну інформацію про видатних миколаївських спортсменів, митців, творчих особистостей, відомих історичних постатей, сучасних героїв, про підприємства, навчальні заклади, рекреаційні зони і багато іншого. Також в нагоді юним краєзнавцям будуть видання з бібліотечного фонду: деякі з них, присвячені саме вулиці Соборній, відразу зацікавили молодь.

На завершення заходу учні Морського ліцею отримали повний маршрут марафону, який складається з 12 різних дистанцій (окремих вулиць і тематичних локацій) і передбачає інтерактивні екскурсії, онлайн-ігри і foot-квести, а також  12 естафетних забігів — це зустрічі-спілкування з миколаївськими письменниками і поетами, спортсменами і музикантами, громадськими лідерами та іншими цікавими особистостями нашого міста.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.