Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Зустріч із казкаркою Вірою Марущак

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

18 лютого, напередодні Міжнародного дня рідної мови, до обласної бібліотеки для юнацтва завітали вихованці Миколаївського обласного Центру науково-технічної творчості учнівської молоді на зустріч з Вірою Іванівною Марущак, відомою письменницею, викладачем, журналістом, головою Миколаївської обласної організації Національної спілки письменників України.

Письменниця читала юним технікам свої казки — і ті, що вже добре відомі й всіма улюблені, і зовсім нові, та не менш цікаві. Діти не просто слухали, вони повністю поринули в казкову атмосферу: стали справжніми слідчими, розв'язували здавалося б безнадійну справу про викрадений мішок із подарунками.

Казковий помічник Віри Іванівни — завідувач відділу Андрій Алієв — нагадав дітворі, що в нашому місті і області проживають люди різних національностей, які зберігають свої традиції та шанують рідну мову. Бібліотекар провів малечі літературну вікторину, у якій вони проявили свої знання казок різних народів.

Віру Іванівну просто “засипали” питаннями: які казки вона найбільше любила в дитинстві, хто її улюблені книжкові герої, як у неї з’являються ідеї нових творів... Діти навіть “замовили” письменниці сюжети та героїв, про пригоди яких хотіли б почитати у її майбутніх казках. Віра Іванівна побажала дітворі завжди вірити в дива.

На завершення, як і належить, — спільне фото на згадку, обмін подарунками. Кожен маленький і дорослий учасник зустрічі отримав приємні враження та чудові емоції. 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.