Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Правова біржа в ЗОШ №35

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

18 березня в Миколаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів №35 відбулася правова біржа “Насильство у родині: де шукати допомоги”, організована за ініціативою обласної бібліотеки для юнацтва в партнерстві з Миколаївським місцевим центром з надання безплатної вторинної правової допомоги та Центром ювенальної пробації м. Миколаєва.

Начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безплатної первинної правової допомоги Вікторія Миколаївна Царьова дала визначення терміну “домашнє насильство”, виділила його форми (фізичне, сексуальне, психологічне та економічне) та роз’яснила, в чому вони проявляються.

У форматі діалогу спілкувалася з підлітками психолог Центру пробації м. Миколаєва Любов Борисівна Нарсія. Фахівець надала професійні поради, що робити у випадку насильства в сім’ї і як поводити себе з кривдником особі, яка зазнала насильства, а також наголосила на спеціальних заходах запобігання і протидії домашньому насильству, передбачених законодавством. Учні також отримали важливу інформацію про те, куди слід звертатися по допомогу постраждалій від домашнього насильства особі.


 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.