Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Комунікаційний тренінг з протидії шкільному булінгу

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

15 березня учні Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №35 стали учасниками комунікаційного тренінгу “Тимбілдинг проти булінгу”. Модерував захід Андрій Алієв — завідувач відділу соціокультурної діяльності молоді.

Спочатку говорили про булінг. Вияснили, що старшокласники вже знають про дане негативне явище, разом виділили основні види шкільного булінгу, проаналізували причини та наслідки цькування. Роздуми школярів доповнили відео-одкровення світових та українських зірок (Тома Круза, Еда Ширана, Кріса Пратта, Лесі Нікітюк, Дмитра Шурова, Джамали, Євгена Кошового, Василя Вірастюка) про пережите в шкільні роки цькування. Дуже емоційним було обговорення уривків з молодіжних кінострічок, присвячених темі насильства у школі.

Наступний етап — тимбілдинг. Молодь активно включилася в процес побудови згуртованого колективу, зігравши в ситуаційні ігри “Я і моя найкраща якість” (звичайно ж, всі учасники тренінгу особистості неординарні, наділені гарними якостями, добрі, веселі, відповідальні...), а також чесно зізналися, що “Мені в тобі подобається” своєму сусіду по парті.

Тренінг пройшов цікаво і плідно. Слід зазначити, що зерна дружби, довіри, взаєморозуміння і взаємоповаги, посіяні під час тренінгу, впали на добре підготовлений ґрунт. Це з радістю і відзначив модератор, підсумовуючи зустріч.

Наостанок — традиційне спільне фото, а також обопільні приємні побажання.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.