Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Змагання істориків-інтелектуалів

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

9 квітня на історичному факультеті Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського відбувся турнір з інтелектуальної гри “Що? Де? Коли?”. Ведучий заходу — Андрій Алієв, завідувач відділу соціокультурної діяльності молоді МОБЮ, випускник істфаку.

intel_igri_1 intel_igri_2 intel_igri_3 intel_igri_4

intel_igri_5 intel_igri_6 intel_igri_7 intel_igri_8

intel_igri_9 intel_igri_10 intel_igri_11 intel_igri_12

intel_igri_13 intel_igri_14 intel_igri_15 intel_igri_16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У змаганні розуму, логіки та кмітливості взяли участь сім команд, учасники яких представляли: І курс — “Cхідні казки” і “Скажені тушканчики”, ІІ курс — “Добрий ранок”, “В'єтнам”, ІІІ курс — “Конгломерат кукурузки”, IV курс — “Пожирачі знань”, магістранти об’єдналися в “Орден магістрів”, а збірна команда викладачів змагалася за перемогу під назвою “Геракл та амазонки”.

Ведучий підготував інтелектуалам дистанцію у 24 запитання найрізноманітнішої тематики. Учасники турніру знали (або ж дізналися), що під час збирання запасів на зиму у білок збільшується мозок, що перетягування канату колись було олімпійським видом спорту, а у період Середньовіччя катам платили “горлові” за якісно виконану роботу.

У результаті напруженої гри перемогу з мінімальним відривом здобув “Конгломерат кукурузки”. За друге місце боролися команди викладачів та четвертокурсників. Фортуна була на боці поважних вчених: перемогли “Геракл та амазонки”. Бронза — у “Пожирачів знань”. Усі призери отримали грамоти і смачні подарунки, а історичний факультет вкотре підтвердив статус інтелектуального центру університету.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.