Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Державну мову знай! Лайфхак 4.

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

7 травня в МОБЮ знову популяризували українську під час четвертого мовного лайфхаку від модератора бібліотечного проекту — освітньої консолі “Державну мову знай!” — Марини Улановської.


Марина підготувала цікаву розповідь про актуальність спілкування українською в соціальних мережах. Разом із юнаками виявили походження слова «мем», його значення в сучасному світі, спробували створили власні меми українською та редагувати різнотипні помилки вже в готових мемах. Особливо читачам бібліотеки сподобалися меми зі світу «Гаррі Поттера», коли їх улюблені герої заговорили суржиком, а культові фрази перетворились більше на жарти і отримали зовсім інше забарвлення. Присутні активно дискутували, як все ж таки правильно: отримати «здачу» чи «решту», бажати «приємного апетиту» чи «смачного» і т. д.

Дуже приємно спостерігати зацікавлення молоді українською мовою. Дехто зізнався, що бажає спілкуватися виключно українською, адже це круто! Вразило те, що підлітки самі почали обговорення нещодавно ухваленого закону про мову. Тішить, що наші читачі ростуть активними та свідомими.

 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.