Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Інтернет-міст між професіоналами

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

17 червня відбулася відео-інтернет-конференція між фахівцями Миколаївської  і Луганської обласних бібліотек для юнацтва в рамках Регіональної міжвідомчої ради молодих бібліотекарів м. Луганська “Фахівець майбутнього”.

Учасників відео-конференції привітали директори Луганської бібліотеки для юнацтва Аладжальян С.О. і Миколаївської ОБЮ Іванова Н.В. На засіданні Міжвідомчої ради були присутні молоді бібліотекарі м. Луганська та Луганської області, а також студенти бібліотечної кафедри Луганського державного інституту культури і мистецтв.

Молоді бібліотекарі ділилися досвідом своєї роботи. Виступи були цікаві і різноманітні. В них йшла розмова про проблеми молодіжних субкультур, волонтерського руху в бібліотеці, привабливості бібліотек для читачів, роботи клубу сімейного читання.

Досвідом роботи за Програмою створення Центрів сприяння соціальній адаптації молоді в центральних районних бібліотеках Миколаївщини поділилася Іванова Н. В. В ході розмови розглядалися питання, які однаково нагальні як для фахівців миколаївських, так і луганських бібліотек. Підсумком плідного спілкування стала ідея створення спільного стратегічного плану розвитку і співпраці Миколаївської та Луганської бібліотек для юнацтва.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.