Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Мій друг — дорожній рух

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

“Мій друг — дорожній рух” — під таким гаслом 6 червня в бібліотеці розпочався новий літній сезон відпочинку, розваг та корисних цікавинок для вихованців літнього пришкільного табору ЗОШ №12.

Бібліотекарі сектору медіа-освіти і творчості молоді запевнили дітлахів, що  вони стануть зразковими учасниками дорожнього руху. Слід лише бути уважними, обережними, відповідальними і обізнаними в дорожній абетці. Малюки в інтерактивно-ігровій формі повторили, навіщо потрібен світлофор, дізналися, що таке перехрестя, дорожня розмітка та дорожні знаки, закріпили знання про правила руху пішоходів, перетину проїзної частини, обговорили  необхідність використання ременів безпеки тощо. Діти з легкістю засвоїли нову та повторили вже знайому інформацію. Емоційно і жваво відповідали на питання, відгадували загадки, моделювали ситуації, що можуть виникнути на дорозі. Найактивніші отримали подарунки: цікаві книжки-розмальовки і солодкі смаколики. Приємним бонусом для всіх став мультфільм, кумедні герої якого цікаво і зрозуміло розповіли про основні правила безпечної поведінки на дорозі та під час руху в транспорті. Малеча, озброєна ґрунтовними знаннями, подарунками та гарним настроєм, вирушила в найочікуваніші мандрівку всіх школярів — в літо, в канікули!

 

 

 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.