Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Грай і книжки читай!

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

Літні розваги в бібліотеці тривають! 10 червня на бібліовікенд до нас завітали  вихованці літнього пришкільного табору ЗОШ №32 імені Кривоносова С. С.

Спочатку, як і належить, були ігри! Бібліотекарки Олеся Зєлєнкова і Марина Гусак провели дітлахам вікторину “1000 запитань про все на світі”. Малі всезнайки залюбки відповідали на різноманітні запитання, блискавично відгадували імена улюблених казкових персонажів. Авжеж! Бо казки — це їх стихія. За правильні відповіді діти отримували солодкі подарунки, а це ще більше додавало малечі азарту!

З ентузіазмом вони взялися розбиратися, які бувають професії, чим професія відрізняється від посади, які професії і посади вони знають. Не заплутатися в цій дорослій темі їм допомогла Ірина Лук’ян — фахівчиня Миколаївського міського центру зайнятості.

А згодом настав час читати! І діти читали. І вірші слухали. І загадки розгадували. І все це разом із справжньою казкаркою — Тетяною Свірською! Письменниця заохочувала дітлахів, захоплювалася їхньою активністю, кмітливістю, щирістю і навіть провела “перепис” юних колег, серед яких (хто зна?!) можуть бути майбутні зірки українського письменства.Діти, хоч і поринули у вир змагань і веселощів, дотримувались правила піднятої руки і допомагали один одному. Довели усім, що дуже дружні і дуже розумні. Тому жодний не залишився без солодкого призу, а найактивніших нагородили подарунками — розмальовками, блокнотами і мильними бульбашками.

 

 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.