Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Молодь, яка змінює країну і світ

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

19 серпня у відділі “Інтернет-центр” на інформаційний подіум, присвячений Дню Незалежності України, вийшла молодь, яка змінює країну і світ. Бібліотекарка Любов Савельєва розповіла читачам про молодих громадян України, чиї досягнення в різних галузях суспільного і економічного життя здобули всеукраїнське і світове визнання.

Стоячи аплодували учасники Європейського конгресу кардіологів українському студенту Павлу Мельнику за запровадження унікальної формули, яка дозволяє лікувати гіпертонію та запобігати інсульту та інфаркту через високий тиск. 17-річна українська фешн-фотографка Саша Самсонова підкорила США. Олександр Титаренко є зіркою світового паркур-фрірану, кращим фріранером світу.

Приголомшливо талановиті й українські школярі. 12-річний Максим Лема зі Львова створив робота, що виконує функції інженерів БТІ. Дніпровський дев’ятикласник Ігор Шибка створив помічника для людей з вадами зору (сконструював систему ультразвукових датчиків). Учень 4-го класу Кирило Благодаров з Дніпра створив модель космічного апарата, призначеного для збирання орбітального сміття.

Присутня молодь особливо була захоплена досягненнями земляків-миколаївців. І дійсно, нам є ким пишатися! Нещодавно семеро школярів з України в рамках Міжнародної науково-практичної школи з хімії та біології відвідали науково-дослідний центр в Лондоні і взяли участь в дискусіях з провідними вченими. Серед учасників — Юлія Золотарьова, учениця Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки. А наші спортсмени?! Найяскравіші світові зірки! І нещодавно засяяла ще одна зірочка: 13-річний миколаєвець Олексій Середа став чемпіоном Європи зі стрибків у воду з 10-метрової вишки, перемігши досвідчених спортсменів і ставши наймолодшим (!) чемпіоном Європи в історії цих змагань.

Схоже на те, що серед юних відвідувачів нашого “Інтернет-центру” є майбутні IT-зірки. Адже інформація про миколаївську філію Комп’ютерної Академії “Шаг” і її програми для підлітків викликали жвавий інтерес і багато запитань, на які юні комп’ютерні знавці швидко знайшли відповіді в онлайн-режимі.

Саме молодь формує прогресивний напрям розвитку суспільства, генерує ідеї і тренди, які змінюють світ. Саме на молодь покладає надії Україна.

 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.