Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Свято своїми руками

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

Користувачі бібліотеки взяли участь у серпневій творчій майстерні із циклу “Свято своїми руками”, присвяченій Міжнародному дню котів. Святкується за ініціативою Міжнародного фонду захисту тварин з 2002 року 8 серпня.

Учасники майстерні дізналися про традицію святкування Міжнародного дня котів, цікаві факти про цих милих і самодостатніх тварин. Коти споконвіку були і залишаються найбільш поширеними домашніми тваринами у всьому світі. Як свідчить статистика, близько 80% населення Землі тримають домашніх тварин, а більш ніж половина з них віддала перевагу саме кішкам. Бібліотекар Катерина Мирошник зазначила, що є навіть окрема наука про кішок — фелінологія, яка підкреслює розум цих домашніх улюбленці та користь. Присутні з задоволенням розповіли про своїх домашніх котиків, їхні характери та витівки.

Під пильним керівництвом Катерини хлопці та дівчата завзято складали котиків оригамі та виготовляли книжкові закладки з котячими мордочками.

А на завершення заходу бібліотекарі відділу соціокультурної діяльності молоді нагадали, як в бібліотеці поважають котів, зокрема, білих, і запропонували читачам книжкові цікавинки відповідної тематики, яких дуже багато у фонді бібліотеки: Джеймс Бовен “Вуличний кіт на ім'я Боб”, Галина Вдовиченко “36 і 6 котів, детективів, компаньйонів”, Е. Т. Гофман “Життєві погляди кота Мурра”, Алекс Екслер “Записки кота Шашлика, Голлівуд під прицілом Алекса Екслера і кота Бублика”, цикл “Кіт, який...” Ліліан Джексон Браун, фотоальбоми з котами, порадники з утримання, виховання та співіснування.

 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.