Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти XII Форум молодих бібліотекарів Польщі

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

12-13 вересня 2019 року в місті Познань молодь УБА взяла участь у ХІІ Форумі молодих бібліотекарів Польщі. Вперше Форум приймав українську делегацію, до складу якої увійшов і представник Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва Андрій Алієв.

Історія Форуму веде свій початок з 2006-го, і щороку він мандрує до нового міста, збираючи молодих бібліотекарів для обговорення актуальних і важливих професійних питань. Захід від молодих для молодих — ось так позиціюють себе організатори Форуму.

Відкрила Форум пані Йоанна Паштеленець-Яжинська — голова Асоціації польських бібліотекарів, яка, зокрема, привітала гостей з України. Своєю чергою голова молодіжної секції УБА Вікторія Польова розповіла про основні  напрямки роботи. Серед найбільш цікавих тем виступів були: «Бібліотекар. Професія? Пристрасть? Розвиток», «Бібліотека ідей — бібліотекар як дослідник, архітектор, прес-секретар та аніматор», «Чоловіче читання, тобто як заохотити чоловіків відвідувати бібліотеки та читати книжки», «Бібліотека та сад — органічний альянс науки та природи».

Українські бібліотекарі відвідали університетську бібліотеку ім. А. Міцкевича, бібліотеку Познанського технологічного університету, публічну міську бібліотеку Рачинських, де познайомилися з інноваційною системою видачі та прийому книг, їх кодуванням та зберіганням, з інклюзивними послугами бібліотек, а також взяли активну участь у майстер-класах, підготовлених польськими колегами. Одним з найцікавіших став «камішібай» (паперовий театр) — це імпровізована розповідь, яка супроводжується зміною малюнків формату А3, розміщених в рамі, котра нагадує портал театру. На урочистому вечері знайомств познанські бібліотекарі влаштували справжню виставу, в якій іронічно висвітлили застарілі методи роботи.

Учасники Форуму отримали сертифікати та домовилися про наступну зустріч. Цього разу в Україні — на V Міжнародному форумі молодих бібліотекарів УБА.

 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.