Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти “Кібербезпечний” тренінг для школярів

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

23 вересня учні Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №28 стали учасниками інтерактивного тренінгу “Моя безпека в медіапросторі”, організованому обласною бібліотекою для юнацтва в рамках циклу “Медіакультура”.
 
Бібліотекарки сектору медіа-освіти і творчості молоді Марина Гусак і Олеся Зєлєнкова констатували (присутня молодь з ними одностайно погодилася), що світ переходить на новий рівень — технічний. Відбувається оцифровка всього, ми плавно віддаляємось від звичних нам паперових документів, листів, навіть гроші вже зберігаємо на банківській картці. А разом із нами в кіберпростір перебираються і шахраї, в пошуках нової наживи. Тому дуже важливо вміти себе захистити в інформаційному світі. 
 
Саме цьому і навчали школярів під час тренінгу. Бібліотекарки розповіли про значення складних, на перший погляд, термінів — фішинг, скімінг, вішинг. Виявилося, що, на жаль, майже кожен з присутніх мав негативний досвід і на практиці знайомий з цими поняттями. Отримані знання закріпили інтерактивною вікториною “Інформаційна безпека”, відповісти на питання якої восьмикласникам було не надто складно, оскільки тема цікава, сучасна і важлива. 
 
 
Учасники і організаторки тренінгу обмінялись враженнями та домовились про подальшу співпрацю.
 
 
 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.