Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Практично-інтерактивні тренінги з медіакультури

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

9 жовтня студенти Миколаївського політехнічного коледжу стали учасниками двох тренінгів — практичного та інтерактивного — “Соціальні мережі: використовуй правильно” і “Моя безпека в медіапросторі”, організованих обласною бібліотекою для юнацтва в рамках циклу “Медіакультура”.

Практичний тренінг модерувала Юлія Задеряка, бібліотекарка відділу “Інтернет-центр”. Вона запропонувала молоді переглянути відео та мультимедійну презентацію про те, як не потрапити в пастку при використанні соцмереж, як не стати залежними від інтернету. В форматі жвавого та змістовного діалогу обговорили основні елементи культури спілкування в соцмережах, поміркували, чому аудиторія Instagram і Facebook зростає щороку надшвидкими темпами, обмінялися думками щодо користі/шкоди соцмереж, спробували визначити, скільки часу проводять на своїх сторінках і як  використали б цей час у “реалі”.

“Кажуть, що домашні улюбленці схожі на своїх господарів. Якщо перекласти мовою ХХІ століття — смартфони схожі на своїх господарів”, — такими словами розпочався другий, інтерактивний, тренінг, який модерувала Олеся Зєлєнкова, бібліотекарка сектору медіа-освіти і творчості молоді. Присутні погодилися, що в телефонах — вся інформація про їх власників. Наш телефон знає про нас все: хто наші друзі, де ми знаходимось, який інтер'єр нашого дому, оскільки це можна роздивитись на фотографіях. А тепер ще і дані про банківські картки можна побачити. Дехто з учасників тренінгу поділився власними не надто приємними історіями. Виявилося, що жертвами шахрайства з банківськими картками стають і дорослі, і діти. Інформаційна безпекопрокачка   була закріплена інтерактивною грою “Я — за безпечний інтернет”.


 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.