Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Результати обласного конкурсу «Що читати: радить Влада і Громада»

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

Підведені підсумки обласного професійного конкурсу “ на кращу віртуальну книжкову виставку “Що читати: радить Влада і Громада”, організованого Миколаївською обласною бібліотекою для юнацтва, який тривав з 1 квітня по 30 вересня 2019 року.
 
Конкурс проводився з метою популяризації книг і читання шляхом моніторингу читацьких уподобань представників органів самоврядування і мешканців місцевих громад, створення віртуальної книжкової виставки з використанням спеціальних програм і сервісів; підвищення професійної компетентності бібліотечних фахівців. До Оргкомітету надійшло 8 робіт від бібліотекарів з 3 об'єднаних територіальних громад і 5 районів Миколаївської області.
 
До складу журі ввійшли фахівці Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва: Ткаченко Н. В., директор бібліотеки, Ярмоленко О. А., заступник директора з основної діяльності, Гусак М. О., завідувачка сектору медіаосвіти і творчості молоді відділу автоматизації бібліотечних процесів, Гервасьєва Т. М. і Петрова М. В., провідні бібліотекарі. Конкурсні роботи оцінювалися за такими критеріями: наповненість, грамотність, використання інноваційних технологій (більш детально — в Протоколі). Максимальна загальна оцінка — 75 балів.
 
Журі визначило переможців конкурсу. Дипломи і подарунки від бібліотеки за кращі віртуальні книжкові виставки отримають: Мочаліна Надія Сергіївна, бібліотекар Снігурівської міської бібліотеки-філії Снігурівської ЦБС за роботу “На хвилі читацьких захоплень” (73 бали, І місце); Мельникова Олена Миколаївна, бібліотекар Дмитрівської сільської бібліотеки філії Куцурубської публічної бібліотеки (72 бали, ІІ місце); Кузьміна Олена Миколаївна, бібліограф КЗ “Публічна бібліотека” Веселинівської селищної ради за роботу “Книги, що смакують” (70 балів, ІІІ місце). Також члени журі вирішили відзначити грамотою і заохочувальним призом Робову Галину Анатоліївну, завідувачку Тридубської сільської бібліотеки-філії КЗ “Кривоозерська ЦБС” (69 балів).
Вітаємо переможців і вдячні всім колегам за участь! Урочисте нагородження відбудеться в обласній бібліотеці для юнацтва 24 жовтня, під час обласного семінару. Кращі конкурсні роботи будуть розміщені на сайті бібліотеки в Творчій лабораторії для фахівців за посиланням.
 
 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.