Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Змагальні перегони до Дня захисника України

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

Змагальні перегони “Захист країни — справа кожного” та інтерактивний лабіринт “Державні свята: Захисник.UA”, організовані бібліотекарями ОБЮ, відбулися в Миколаївській ЗОШ №64 І-ІІ ступенів до Дня захисника України.

Бібліотекарка Анна Кондрацька нагадала школярам, що 14 жовтня ми відзначаємо одразу три свята — День захисника України, День українського козацтва і Покрову Пресвятої Богородиці. Саме тому учні разом з Анною згадали історію виникнення українського козацтва, традиції святкування та  цікаву легенду про Святу Покрову, а також історію встановлення нового державного свята — Дня захисника України. Від слів перейшли до справи. Хлопчаки і дівчатка довели, що є гідними нащадками своїх славних предків під час конкурсів “Козацька кмітливість”, “Приготування кулешу”, “Майстерні художники”, “Вірю — не вірю” та інших козацьких змагань.

Інтерактивним лабіринтом діти мандрували разом з бібліотекаркою Олесею Зєлєнковою. Відповідаючи на запитання вікторини “Життя — Україні, честь — собі!”, учні дізнались багато нового про героїчне минуле та доблесне сучасне українського війська.

Всі учасники заходу були активними, кмітливими та розумними. За що і отримали подарунки — патріотичні розмальовки. 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.