Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Національний герой очима молоді

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

22 жовтня в ОБЮ відбувся онлайн-діалог з представником Юнацького Корпусу Даниїлом Майоровим за участі студентів МФ Київського національного університету культури і мистецтв та Миколаївського будівельного коледжу КНУБА, а також був презентований перший випуск “Азовської розмальовки” — спільного проєкту обласної бібліотеки для юнацтва і Юнацького Корпусу.

Модератор заходу, завідувач відділу соціокультурної  діяльності молоді Андрій Алієв, розповів студентам, що національно-патріотична організація Юнацький Корпус діє з 2015 року. З кожним роком мережа таборів та осередків Корпусу зростає по всій Україні.

Долучившись до розмови через скайп-зв’язок, Даниїл Майоров пояснив, що Корпус реалізовує абсолютно нову систему національно-патріотичного виховання, яка спирається на досвід фахових педагогів і спеціалістів по роботі з дітьми, а також учасників АТО, волонтерів і громадських діячів. Вони готують учнів до ігор “Сокіл” (“Джура”), проводять вишколи, тренінги з надання першої допомоги і поводження в екстремальних умовах, лекції та практичні заняття, організовують всеукраїнські спортивні змагання і конкурси. Даниїл розповів про учасниць бойових дій Катерину “Кітті” Прохоренко та Олену “Ліберті” Володимирову, які спільно з Миколаївською обласною бібліотекою для юнацтва видали “Азовську розмальовку”. Майоров поділився особистими враженнями про міжнародні патріотичні змагання “Нащадки вільних”, що проводяться з 2016 року на півдні України (і Миколаївщині також), та запросив усіх присутніх взяти участь в акції-2020.

Відповідаючи на запитання студентів, Даниїл поділився планами Корпусу: проведенням екофестивалів з метою утилізації сміття, змагань “Сильна нація. Юнацька ліга”.

На завершення — подарунки від організаторів. Патріотичні розмальовки отримали всі учасники заходу.

 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.